TOURISM TIMES

Devoted to Promote tourism in Nepal

पाटा ट्राभल मार्ट २०१४ सम्पन्न

टुरिजम टाईम्स संवाददाता
काठमाडौं । कम्बोडियाको नोम्हपेन्हमा वार्षिक पाटा ट्राभल मार्ट २०१४ सम्पन्न भएको छ । यही सेप्टेम्बर १७ देखि १९ सम्म आयोजना भएको मार्टमा विश्वका ६० देशका १ हजार भन्दा प्रतिनिधिहरु सहभागी भएको पाटा नेपाल च्याप्टरले जानकारी दिएको छ । मार्ट कम्बोडियाको पर्यटन मन्त्रालयको आयोजना गरेको थियो । मार्टमा ४ सय ५० विक्रि प्रतिनिधि र २ सय ३३ संस्थाहरुले ३ हजार वर्गमिटरको फ्लोर ओगटेका थिए । मार्टमा ३१ वटा देश तथा क्षेत्रका विक्रि गन्तब्यहरुको प्रस्तुति गरिएको थियो । Pic 1
मार्टको दुई दिन अघि आयोजना भएको ‘इन्टरनेसनल कन्फ्रेन्स अन कम्युनिटी डेभ्लपमेण्ट थ्रो टुरिजम’ मा ३ सय भन्दा बढी प्रतिनिधि सहभाग िभएका थिए भने आसियान टुरिजम डेभलमेण्ट फोरमले २ सय भन्दा बढी प्रतिनिधि आकर्षित गरेको थियो । त्यसैगरी मार्टमा ४८ देशका २५२ वटा संस्थाका २ सय ६६ खरीदकर्ता सहभागी रहेका थिए । मेलाको अन्तिम दिन ३ सय भन्दा बढी ट्रेड भिजिर्टसहरुब बीचको छलफल तथा अन्य गतिविधिले प्रर्दशनी हल गुञ्जायमान भएको थियो ।
मार्टमा नेपालको तर्फबाट पाटा नपाल च्याप्टर तथा ४ वटा प्रतिष्ठित कम्पनीहरु सहभागी भएका थिए । नेपालबाट सहभागी भएका कम्पनीहरुमा एसियन भृकुटी होलिडेज, एक्स्पलोर हिमालयन ट्राभल एण्ड एडभेन्चर, हिमालयन होलिडेज टे«क्स एण्ड टुर्स र सोल्टी क्राउन प्लाजाले भाग लिएका थिए । सहभागीहरुले मार्टमा विभिन्न देशका एजेण्ट तथा प्रतिनिधिहरुसँग भेटघाट तथा पाटा ट्राभल मार्ट २०१५ का लागि समेत तयारीको अवसर पाएको पाटाले जानकारी दिएको छ । मार्ट व्यवस्थित आयोजना तथा सहभागीहरुको सकारात्मक प्रतिक्रियाका कारण भव्य रुपमा सफल भएको पनि पाटाको विज्ञप्तिमा छ । मार्टमा कन्फ्रेन्स, प्रेस मिट लागायत विभिन्न कार्यक्रमहरु भएको थियो । मार्टको अर्को संस्करण २०१५ मा भारतको बैंग्लोरमा हुने पनि पाटा नेपालले जानकारी दिएको छ ।

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Information

This entry was posted on September 28, 2014 by in Uncategorized.
Saujanya Timalsena

It's a reflection of my imagination, creativity, ideas, opinions and thoughts. Personal blog on topics whatever comes to my mind and ones that I feel like writing.

TOURISM TIMES

Devoted to Promote tourism in Nepal

The Daily Post

The Art and Craft of Blogging

WordPress.com News

The latest news on WordPress.com and the WordPress community.

%d bloggers like this: